OKUL SPORLARI YILDIZLAR KIZ-ERKEK JUDO GRUP MÜSABAKALARI SONA ERDİ.

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar Kız-Erkek Judo Grup Müsabakaları 10-11 Mart 2018 tarihlerinde 13 ilden yaklaşık 200 sporcunun katılımıyla Spor Lisesi Hüsnü Bayer Spor Salonu'nda yapılan müsabakalar ile sona erdi.

11 MART 2018

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Yıldızlar Kız-Erkek Judo Grup Müsabakaları 10-11 Mart 2018 tarihlerinde 13 ilden yaklaşık 200 sporcunun katılımıyla Spor Lisesi Hüsnü Bayer Spor Salonu'nda yapılan müsabakalar ile sona erdi.

Kıyasıya mücadeleye sahne olan müsabakaların sonunda her sıklette ilk dört (1.2.3.3.) dereceyi elde eden sporcular 31 Mart – 2 Nisan 2018 tarihleri arasında Çorum ilinde yapılacak olan Türkiye Birinciliği yarışmasına katılmaya hak kazandılar.

Derece giren sporculara ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından verildi.

Dereceye Giren Sporcular:

YILDIZLAR KIZ

32 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Nehir EKŞİ

Manisa

2.

Sura Nil KARASU

Manisa

3.

Zilan ERTEM

Manisa

3.

Zeliha BOL

Burdur

36 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Nurgün BULUT

İzmir

2.

Aysun AĞDEVE

Manisa

3.

Pınar BOĞA

Manisa

3.

Şahdet DOĞMUŞ

Antalya

40 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Belinay AYHAN

Balıkesir

2.

Kardelen ÖZTÜRK

Manisa

3.

Sudenaz AKGÜN

Manisa

3.

Ceren YILMAZ

Manisa

44 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Gülzade KORKMAZ

Balıkesir

2.

Nuriye AVCI

Antalya

3.

Kübra TÜFEK

Kütahya

3.

Selinay GÜNEŞ

Denizli

48 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Tuğçe SAYINER

Kütahya

2.

Türkan Nur AYDIN

İzmir

3.

Sahra ÇETİN

Denizli

3.

Şengül GÜNDÜZ

Manisa

52 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Reyhan OĞUZ

Denizli

2.

Ceyda VATANSEVER

İzmir

3.

Sena YILDIRIM

Aydın

57 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Sıla GÜRSOY

İzmir

2.

Sude DALOĞLU

Antalya

3.

Haver AVŞAR

Kütahya

3.

Nazlı ÇOBAN

Denizli

63 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Sümeyye KAYA

Manisa

2.

Rüveyda Ebrar AKTAŞ

Muğla

3.

Nilay ÇAKIR

Balıkesir

3.

Gülbeyaz SEVİŞ

Denizli

+63 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Öznur EFE

Manisa

2.

Aysel YALIN

Antalya

3.

Dilara AKDEMİR

Manisa

3.

Huriye Damla SEVİNÇ

Burdur

YILDIZLAR ERKEK

34 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Mehmet ŞAHİN ERTEM

Manisa

2.

Yusuf ÖZTÜRK

Isparta

3.

Yağız Selahattin ÇELİK

Bursa

3.

İbrahim YILDIRIM

Bursa

38 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Berşan Yüksel Cerrah

Bursa

2.

Alp ÇALIŞKAN

Manisa

3.

Eray PAZAR

Isparta

3.

Kemalcan ÇAVDAR

Manisa

42 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Muharrem Caner ÇETİN

Bursa

2.

Harun TEMEL

Bursa

3.

İbrahim Behlül KOCAPINAR

Manisa

3.

Berat AYDOĞDU

Balıkesir

46 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Berithan YILDIRIM

Denizli

2.

Ahmet ELBASAN

Manisa

3.

İsmail DURBAK

Manisa

3.

Mustafa KARATAŞLAR

Balıkesir

50 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Efekan Erdal YILMAZ

İzmir

2.

Abdül Kadir ATILGAN

Manisa

3.

Mustafa KUNT

Denizli

3.

İbrahim ASLAN

Manisa

55 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Enes PINAR

Manisa

2.

Nıka IOBADZE

Bursa

3.

Müslüm Samet ALTINIŞIK

Çanakkaler

3.

Yiğit YUMRUTAŞ

Denizli

60 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Mirkan ESMER

İzmir

2.

Ömer URAL

Denizli

3.

Bakican AKAYDIN

Manisa

3.

Hakkı Emir ULAS

Manisa

66 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Arda ÖZEN

İzmir

2.

Yunus Efe İLHAN

Bursa

3.

Mehmet CAN

Antalya

3.

Murat KUNT

Denizli

+66 KG

Derece

Adı ve Soyadı

İli

1.

Recep ERGİN

Balıkesir

2.

Mehmet Alp SEÇİLMİŞ

Manisa

3.

Buğra PAK

Manisa

3.

Ahmed Mücahid KILIÇ

İzmir