OKUL SPORLARI ORYANTİRİNG İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

.

8 MART 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Oryantiring İl Birinciliği yarışması 06 Mart 2018 tarihinde Burdur/Bucak – Kent Ormanı mevkiinde Gençler-A Kız-Erkek, Gençler-B Kız-Erkek, Yıldızlar Kız-Erkek ve Küçükler Kız-Erkek kategorilerinde gerçekleştirildi.

Dereceye giren sporculara ödülleri Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüz tarafından verildi.

Dereceye Giren Sporcular:

Gençler-A Kız Kategorisi

S.N.

Adı ve Soyadı

Okulu

1.

Elif Sena UYGUN

Bucak Anadolu Lisesi

2.

Meleknur MERCEKSAL

Bucak Anadolu Lisesi

3.

Yüksel Nur EKTİRİR

Bucak Anadolu Lisesi

4.

Rabia AKBIYIKOĞLU

Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi

 

 

 

Gençler-A Erkek Kategorisi

S.N.

Adı ve Soyadı

Okulu

1.

Özcan UYSALER

Bucak Anadolu Lisesi

2.

Furkan Üresin

Bucak Anadolu Lisesi

3.

Hüseyin Gencan

Bucak Anadolu Lisesi

4.

Adem Aşkın 

Bucak Anadolu Lisesi

 

 

 

Gençler-B Kız Kategorisi

S.N.

Adı ve Soyadı

Okulu

1.

Kadriye Gülnihal YILDIRAN

Bucak Anadolu Lisesi

2.

Sude Naz BESLER

Bucak Anadolu Lisesi

3.

Kübra ALTAN

Bucak Anadolu Lisesi

4.

Hatice İlayda SEVEN

Bucak Anadolu Lisesi

 

 

 

Gençler-B Erkek Kategorisi

S.N.

Adı ve Soyadı

Okulu

1.

Yusuf Gürkan Çağlayan

Bucak Mehmet Cadıl  Anadolu Lisesi

2.

Mehmet Berk Özdamar

Bucak Adem Tolunay Fen Lisesi

3.

Fatih Mert Akça      

Bucak Anadolu Lisesi

4.

Mehmet Erdem Kuru

Bucak Anadolu Lisesi

 

 

 

Yıldızlar Kız Kategorisi

S.N.

Adı ve Soyadı

Okulu

1.

Kübra BİLİR 

Ayşe Sak Ortaokulu

2.

Gülsima DAŞKAYA

Ayşe Sak Ortaokulu

3.

İlayda ŞEN  

Ayşe Sak Ortaokulu

4.

Hatice Büşra METE

Ayşe Sak Ortaokulu

 

 

 

Yıldızlar Erkek Kategorisi

S.N.

Adı ve Soyadı

Okulu

1.

Oğuzhan Elbir

Ayşe Sak Ortaokulu

2.

Sefa Darakçı

Ayşe Sak Ortaokulu

3.

İbrahim Keleş

Ayşe Sak Ortaokulu

4.

Tolga Aziz Gulan

Ayşe Sak Ortaokulu

 

 

 

Küçükler Kız Kategorisi

S.N.

Adı ve Soyadı

Okulu

1.

Sude Nur URAS                   

Ayşe Sak Ortaokulu

2.

Sena Dudu YILMAZ              

Ayşe Sak Ortaokulu

3.

Sude BALABAN                       

Ayşe Sak Ortaokulu

4.

Elif Ceyda AVCI                   

Ayşe Sak Ortaokulu

 

 

 

Küçükler Erkek Kategorisi

S.N.

Adı ve Soyadı

Okulu

1.

Eyüp AYYILDIZ

Ayşe Sak Ortaokulu

2.

Recep BÜTÜNER

İmam Hatip Ortaokulu    

3.

Berkant ÖZDAĞAN

İmam Hatip Ortaokulu    

4.

Rıdvan Fuat GÜLTOP

Ayşe Sak Ortaokulu