SPORA DESTEK GENÇLİĞE HİZMET PROJEMİZ KAPSAMINDA PROGRAM YAPILDI.

.

2 ŞUBAT 2018

Spora Destek Gençliğe Hizmet projemiz kapsamında Burdur Gençlik Merkezi Çok Amaçlı Salonu’nda program düzenlendi.

Programa Sayın Valimiz Şerif Yılmaz başta olmak üzere Burdur Milletvekilimiz Sayın Bayram Özçelik, Vali Yardımcımız Sayın Ali Nazım Balcıoğlu, İl Jandarma Komutanı Sayın J. Alb. Orhan KILIÇ, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sayın Servet OLPAK, İl Müdürümüz, siyasi parti temsilcileri, daire müdürleri, antrenör ve sporcular katıldı.

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunması ile başlayan program, İl Müdürümüzün Spora Destek Gençliğe Hizmet projemizin hakkında konuşması ile devam etti.

Programın devamında Gençlik ve Spor Bakanlığımızın desteği ile gençlerimize daha hızlı ulaşmak, Gençlik Merkezi faaliyetlerini, etkinliklerini ve projelerini etkin bir şekilde tanıtmak için tahsis edilen hizmet araçlarının anahtarları Sayın Valimiz Şerif YILMAZ tarafından Gençlik Merkezi Müdürlerine takdim edildi.

Gençlerin İyilik Ağacı, Merkezim Her yerde, Kod Adı 2023, Karikatür Eğitimi ve Kitap Okuma Halkaları projelerinde gençlerimizin kullanması için alınan malzemeler Sayın Valimiz Şerif YILMAZ tarafından Gençlik Merkezimize verildi.

Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından Burdur Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübüne yapılan nakdi yardım ile alınan spor malzemeleri Sayın Valimiz Şerif YILMAZ ve Burdur Milletvekilimiz Sayın Bayram ÖZÇELİK tarafından Burdur Gençlik Merkezi Gençlik ve Spor Kulübü antrenörlerine ve sporcularına takdim edildi.