11-13 VE 14-15 YAŞ MİNİK ERKEKLER GREKO-ROMEN GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ.

.

30 OCAK 2018

11-13 ve 14-15 Yaş Minik Erkekler Greko-Romen Güreş İl Birinciliği Ercan Akın Fen Lisesi Spor Salonu’nda yapılan müsabakalar ile sona erdi.

11-13 Yaş Greko-Romen

34-38 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Semih KILIÇASLAN

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Ali SAMUR

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

3.

Muhammet Can KARAKUŞ

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

3.

Yıldıray Mert ÇALIŞKAN

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

41 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Mehmet Fevzi HORZUM

Burdur Gençlik ve Spor Kulübü

2.

Berkay Musa AYTIŞ

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

3.

Hamit Eray GÜMÜŞ

Bucak Gençlik ve Spor Kulübü

3.

Ömer KAPLAN

Ferdi

44 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Berat SÜLÜK

Tefenni Gücü Spor Kulübü

2.

Ömer SATILMIŞ

Bucak Gençlik ve Spor Kulübü

3.

Şeref YAMACI

Tefenni Gücü Spor Kulübü

3.

Ekrem ÖZTÜRK

Bucak Gençlik ve Spor Kulübü

48 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Murat KAPLAN

Burdur Gençlik ve Spor Kulübü

2.

Osman İNAL

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

3.

Görkem BİLGİN

Burdur Gençlik ve Spor Kulübü

3.

Mehmet Efe OVAT

Ferdi

52 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Ahmet GEÇER

Ferdi

2.

Batuhan BAĞCI

Tefenni Gücü Spor Kulübü

3.

Eşref GEÇER

Ferdi

3.

Mahmut Ahmet KOŞAR

Bucak Gençlik ve Spor Kulübü

57 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Mehmet Can TOSUN

Tefenni Gücü Spor Kulübü

2.

Barış GAZİ

Bucak Gençlik ve Spor Kulübü

3.

Seyit YEŞİL

Burdur Gençlik ve Spor Kulübü

62 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Halil İbrahim BULUT

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Serkan ÖZYURT

Çavdır Han Gençlik ve Spor Kulübü

68 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

İsmail İNCE

Burdur Gençlik Merkezi Spor Kulübü

75 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Furkan KOÇAK

Burdur Gençlik Merkezi Spor Kulübü

2.

Kubilay KAPKIN

Burdur Gençlik ve Spor Kulübü

3.

Ahmet Arda OKATAN

Tefenni Gücü Spor Kulübü

3.

Mehmet DAĞLAR

Tefenni Gücü Spor Kulübü

85 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Osman AYNALI

Burdur Gençlik ve Spor Kulübü


11-13 Yaş Greko-Romen Takım Sıralaması

S.N.

KULÜBÜN ADI

1.

Bucak Gençlik ve Spor Kulübü

2.

Tefenni Gücü Spor Kulübü

3.

Burdur Gençlik ve Spor Kulübü

 

14-15 Yaş Greko-Romen

34-38 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

İsmail PEKER

Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü

2.

İsmail SEZER

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

3.

Engin KILIÇ

Tefenni Gücü Spor Kulübü

3.

Osman Tunahan AKINCI

Ferdi

41 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Nebi GENCER

Çavdır Han Gençlik ve Spor Kulübü

2.

Veli ÇAVAŞ

Bucak Gençlik ve Spor Kulübü

3.

Mehmet Ene CANBULUT

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

44 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

İbrahim AYDOĞDU

Ferdi

2.

Berat SÜLÜK

Tefenni Gücü Spor Kulübü

3.

Muhammet Yahya HARMANDA

Tefenni Gücü Spor Kulübü

48 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Yakup IŞILDAK

Bucak Gençlik ve Spor Kulübü

2.

İbrahim AKYEL

Burdur Gençlik ve Spor Kulübü

3.

Yasin ARSLAN

Çavdır Han Gençlik ve Spor Kulübü

52 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Mevlüt ŞİMŞEK

Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü

2.

Ömer ŞİMŞEK

Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü

3.

Süleyman TURHAN

Tefenni Gücü Spor Kulübü

3.

Halil GÜL

Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü

57 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Semih KILIÇ

Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor Kulübü

2.

Orçun EFE

Burdur Gençlik Spor Kulübü

3.

İsmail DURSUN

Ferdi

62 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Abdullah KOŞAR

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Hasan DİLEK

Bucak Gençlik ve Spor Kulübü

3.

Halil İbrahim BULUT

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

68 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Mustafa ALKAN

Bucak Gençlik ve Spor Kulübü

75 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Erdem DAĞLARDOĞAN

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Emre AKÇAN

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

3.

Sedat DEMİRDAĞ

Ferdi

85 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Talha ÖZTÜRK

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü


14-15 Yaş Greko-Romen Takım Sıralaması

S.N.

KULÜBÜN ADI

1.

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Burdur Gençlik ve Spor Kulübü

3.

Bucak Gençlik ve Spor Kulübü