GENÇ ERKEKLER SERBEST VE GREKO-ROMEN GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ.

.

29 OCAK 2018

Genç Erkekler Serbest ve Greko-Romen Güreş İl Birinciliği Ercan Akın Fen Lisesi Spor Salonu'nda yapılan müsabakalar ile sona erdi.

Dereceye Giren Sporcular:

Genç Erkekler Serbest

57 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Gurfan TURAN

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Hasan Bera TURAN

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

3.

Halil AYDEMİR

Altınyayla Belediye Spor Kulübü

3.

Hüseyin ÖZKAN

Tefenni Gücü Spor Kulübü

61 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Samet KURTOĞLU

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Muhittin GÜÇLÜ

Gençlik Hizmetleri Spor Kulübü

3.

Ali Gazi KARAYEL

Altınyayla Belediye Spor Kulübü

65 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Hasan ASLAN

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Barbaros KAVÇAKAR

Gölhisar Belediyesi Spor Kulübü

3.

Şaban Yasin GÜRKAN

Altınyayla Belediye Spor Kulübü

70 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Nasuh BİLGİN

Burdur Emniyet Spor Kulübü

2.

Gökhan GÜRKAN

Altınyayla Belediye Spor Kulübü

74 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Süleyman GÖK

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

 

79 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Mehmet ÖZÇELİK

Ferdi

2.

Murat ERDEM

Altınyayla Belediye Spor Kulübü

 

86 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Murat ERÇELİK

Altınyayla Belediye Spor Kulübü

 

92 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Yunus Ahmet YILDIZ

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

 

97 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Mehmet Ali ERBİL

Çavdır Han Spor Kulübü

 

125 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Ali İhsan YAVRUCU

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Feyzi TAKTAK

Gençlik Spor Kulübü

 

Genç Erkekler Serbest Kulüp Sıralaması

S.N.

Kulübün Adı

1.

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Altınyayla Belediye Spor Kulübü

3.

Burdur Gençlik Spor Kulübü

 

 

Genç Erkekler Greko-Romen

55 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Süleyman KELEN

Ferdi

2.

Halis ÖZCAN

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

60 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Osman Faruk AKYOL

Burdur Emniyet Spor Kulübü

2.

Gökberk ÇELİKBAŞ

Burdur Emniyet Spor Kulübü

3.

Berkay ACAR

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

 

63 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Mustafa YILDIZ

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

67 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Melih SOLAK

Burdur Gençlik Spor Kulübü

2.

Yunus GÜNAL

Tefenni Gücü Spor Kulübü

3.

Caner KARAKAYA

Burdur Gençlik Spor Kulübü

 

72 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Alperen AKAY

Burdur Emniyet Spor Kulübü

2.

Gökay AYDOĞDU

Burdur Emniyet Spor Kulübü

77 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Kemal YILDIRIM

Burdur Emniyet Spor Kulübü

82 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Necip YAVUZ

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Mert ORAK

Burdur Emniyet Spor Kulübü

 

87 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Hacı Abdullah DİLEK

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

97 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Muhammet APAYDIN

Burdur Emniyet Spor Kulübü

130 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULÜBÜ

1.

Enes ESEN

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

 

Genç Erkekler Greko-Romen Kulüp Sıralaması

S.N.

Kulübün Adı

1.

Burdur Türk Telekom Spor Kulübü

2.

Burdur Emniyet Spor Kulübü

3.

Burdur Gençlik Spor Kulübü