Yıldız Erkekler Serbest ve Greko-Romen Güreş İl Birinciliği müsabakaları Ercan Akın Fen Lisesi Spor Salonu'nda yapılan müsabakalar ile sona erdi.
Dereceye Giren Sporcular:
Yıldız Erkekler Serbest
|
41-45 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Yakup IŞILDAK
|
Kızılkaya Belediyesi
|
2.
|
Veli ÇAVAŞ
|
Kızılkaya Belediyesi
|
3.
|
Emre NEĞİŞ
|
Kızılkaya Belediyesi
|
|
|
|
48 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Mustafa KOCA
|
Tefenni Gücü
|
2.
|
Fatih ÇOBAN
|
Gölhisarspor
|
|
|
|
51 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Ömer ŞİMŞEK
|
Burdur Gençlikspor
|
2.
|
Şahin ÖZTÜRK
|
Altınyayla Belediyesi
|
3.
|
Enes UYSAL
|
Kızılkaya Belediyesi
|
|
|
|
55 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Hasan Bera TURAN
|
Burdur Türk Telekom
|
2.
|
Mertcan GÜLTEKİN
|
Burdur Gençlikspor
|
3.
|
Halis ÖZCAN
|
Burdur Türk Telekom
|
3.
|
Mevlüt ŞİMŞEK
|
Burdur Gençlikspor
|
|
|
|
60 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Hasan Basri ÖZCAN
|
Burdur Türk Telekom
|
2.
|
Abdullah KOŞAR
|
Burdur Türk Telekom
|
3.
|
Muhittin GÜÇLÜ
|
Bucak Gençlikspor
|
3.
|
Veysel Faruk ÇETİN
|
Burdur Türk Telekom
|
|
|
|
65 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Hasan Can ATALAY
|
Tefenni Gücü
|
2.
|
Nevzat Furkan MEYDAN
|
Burdur Emniyetspor
|
|
|
|
71 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Hasan Hüseyin Çağrı KOÇ
|
Burdur Gençlikspor
|
2.
|
Emre AKCAN
|
Burdur Türk Telekom
|
3.
|
Erdem Dağlar DOĞAN
|
Burdur Türk Telekom
|
|
|
|
80 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
İsmail KARADERE
|
Tefenni Gücü
|
2.
|
Anıl BEDEL
|
Burdur Emniyetspor
|
3.
|
Murat ERDEM
|
Altınyayla Belediyesi
|
|
|
|
92 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Mehmet SAVAŞ
|
Burdur Gençlikspor
|
2.
|
Talha ÖZTÜRK
|
Burdur Türk Telekom
|
3.
|
Bekir Berkant EREN
|
Ferdi
|
|
|
|
110 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Aykut AKKOYUNLU
|
Burdur Gençlikspor
|
2.
|
Mehmet ÇİÇEK
|
Kızılkaya Belediyesi
|
3.
|
Mert GÜNGÖR
|
Kızılkaya Belediyesi
|
Serbest Erkekler Kulüp Sıralaması
|
S.N.
|
Kulübün Adı
|
1.
|
Burdur Gençlikspor Kulübü
|
2.
|
Burdur Türk Telekom Kulübü
|
3.
|
Tefenni Gücü
|
Yıldız Erkekler Greko-Romen
|
48 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Mustafa KOCA
|
Tefenni Gücü
|
2.
|
Ömer ŞİMŞEK
|
Burdur Gençlikspor
|
|
|
|
51 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Mevlüt ŞİMŞEK
|
Burdur Gençlikspor
|
|
|
|
55 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Mertcan GÜLTEKİN
|
Burdur Gençlikspor
|
2.
|
Halis ÖZCAN
|
Burdur Türk Telekom
|
|
|
|
60 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Veysel Faruk ÇETİN
|
Burdur Türk Telekom
|
2.
|
Ünal TEMEL
|
Burdur Türk Telekom
|
|
|
|
65 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Hasan Can ATALAY
|
Tefenni Gücü
|
2.
|
Durmuş SÖKMEN
|
Çavdır Han
|
|
|
|
71 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Hasan Hüseyin Çağrı KOÇ
|
Burdur Gençlikspor
|
2.
|
Ferman ÜLFER
|
Tefenni Gücü
|
|
|
|
80 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
İsmail KARADERE
|
Tefenni Gücü
|
2.
|
Anıl BEDEL
|
Burdur Emniyetspor
|
3.
|
Tunahan CAMGÖZ
|
Burdur Gençlikspor
|
|
|
|
92 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Bekir Berkant EREN
|
Burdur Emniyetspor
|
2.
|
Talha ÖZTÜRK
|
Burdur Türk Telekom
|
|
|
|
110 KG
|
S.N.
|
ADI VE SOYADI
|
KULUBÜ
|
1.
|
Aykut AKKOYUNLU
|
Burdur Gençlikspor
|