YILDIZ ERKEKLER SERBEST VE GREKO-ROMEN GÜREŞ İL BİRİNCİLİĞİ SONA ERDİ.

.

24 OCAK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI

Yıldız Erkekler Serbest ve Greko-Romen Güreş İl Birinciliği müsabakaları Ercan Akın Fen Lisesi Spor Salonu'nda yapılan müsabakalar ile sona erdi.

Dereceye Giren Sporcular:

Yıldız Erkekler Serbest

 

41-45 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Yakup IŞILDAK

Kızılkaya Belediyesi

2.

Veli ÇAVAŞ

Kızılkaya Belediyesi

3.

Emre NEĞİŞ

Kızılkaya Belediyesi

48 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Mustafa KOCA

Tefenni Gücü

2.

Fatih ÇOBAN

Gölhisarspor

51 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Ömer ŞİMŞEK

Burdur Gençlikspor

2.

Şahin ÖZTÜRK

Altınyayla Belediyesi

3.

Enes UYSAL

Kızılkaya Belediyesi

55 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Hasan Bera TURAN

Burdur Türk Telekom

2.

Mertcan GÜLTEKİN

Burdur Gençlikspor

3.

Halis ÖZCAN

Burdur Türk Telekom

3.

Mevlüt ŞİMŞEK

Burdur Gençlikspor

60 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Hasan Basri ÖZCAN

Burdur Türk Telekom

2.

Abdullah KOŞAR

Burdur Türk Telekom

3.

Muhittin GÜÇLÜ

Bucak Gençlikspor

3.

Veysel Faruk ÇETİN

Burdur Türk Telekom

65 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Hasan Can ATALAY

Tefenni Gücü

2.

Nevzat Furkan MEYDAN

Burdur Emniyetspor

71 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Hasan Hüseyin Çağrı KOÇ

Burdur Gençlikspor

2.

Emre AKCAN

Burdur Türk Telekom

3.

Erdem Dağlar DOĞAN

Burdur Türk Telekom

80 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

İsmail KARADERE

Tefenni Gücü

2.

Anıl BEDEL

Burdur Emniyetspor

3.

Murat ERDEM

Altınyayla Belediyesi

92 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Mehmet SAVAŞ

Burdur Gençlikspor

2.

Talha ÖZTÜRK

Burdur Türk Telekom

3.

Bekir Berkant EREN

Ferdi

110 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Aykut AKKOYUNLU

Burdur Gençlikspor

2.

Mehmet ÇİÇEK

Kızılkaya Belediyesi

3.

Mert GÜNGÖR

Kızılkaya Belediyesi

Serbest Erkekler Kulüp Sıralaması

 

S.N.

Kulübün Adı

1.

Burdur Gençlikspor Kulübü

2.

Burdur Türk Telekom Kulübü

3.

Tefenni Gücü

Yıldız Erkekler Greko-Romen

 

48 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Mustafa KOCA

Tefenni Gücü

2.

Ömer ŞİMŞEK

Burdur Gençlikspor

51 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Mevlüt ŞİMŞEK

Burdur Gençlikspor

55 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Mertcan GÜLTEKİN

Burdur Gençlikspor

2.

Halis ÖZCAN

Burdur Türk Telekom

60 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Veysel Faruk ÇETİN

Burdur Türk Telekom

2.

Ünal TEMEL

Burdur Türk Telekom

65 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Hasan Can ATALAY

Tefenni Gücü

2.

Durmuş SÖKMEN

Çavdır Han

71 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Hasan Hüseyin Çağrı KOÇ

Burdur Gençlikspor

2.

Ferman ÜLFER

Tefenni Gücü

80 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

İsmail KARADERE

Tefenni Gücü

2.

Anıl BEDEL

Burdur Emniyetspor

3.

Tunahan CAMGÖZ

Burdur Gençlikspor

92 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Bekir Berkant EREN

Burdur Emniyetspor

2.

Talha ÖZTÜRK

Burdur Türk Telekom

110 KG

S.N.

ADI VE SOYADI

KULUBÜ

1.

Aykut AKKOYUNLU

Burdur Gençlikspor