2017-2018 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI OKUL SPORLARI KROS İL BİRİNCİLİĞİ YARIŞMASI SONA ERDİ

.

4 OCAK 2018

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Okul Sporları Gençler A Kız-Erkek, Gençler B Kız-Erkek, Yıldızlar Kız-Erkek Kros İl Birinciliği yarışması Plaj Evleri Parkuru’nda yapılan müsabakalar ile sona erdi.

 

GENÇLER A KIZ FERDİ SIRALAMA

S.N.

ADI VE SOYADI

OKULU

1.

Betül KÖSEM

Burdur Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.

Gülsemin UZUN

Bucak Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.

Pelin YAVUZ

Bucak Anadolu İmam Hatip Lisesi

4.

Gürsevimin İNCEOĞLU

Burdur Spor Lisesi

 

GENÇLER A KIZ TAKIM SIRALAMA

S.N.

OKULUN ADI

PUANI

1.

Bucak Anadolu İmam Hatip Lisesi

58

2.

Bucak Şehit Ayfer Gök Anadolu Lisesi

82

3.

Özel AHSEN M.T.A. Lisesi

118

 

GENÇLER A ERKEK FERDİ SIRALAMA

S.N.

ADI VE SOYADI

OKULU

1.

Ali Hussein AMER

Burdur Spor Lisesi

2.

Emre KAPLAN

Bucak Anadolu İmam Hatip Lisesi

3.

Mehmet BELENKUYU

Bucak Anadolu İmam Hatip Lisesi

4.

İsmail TUNCER

Burdur Spor Lisesi

 

GENÇLER A ERKEK TAKIM SIRALAMA

S.N.

OKULUN ADI

PUANI

1.

Bucak Anadolu İmam Hatip Lisesi

27

2.

Burdur Spor Lisesi

37

3.

Bucak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

76

4.

Gölhisar Anadolu İmam Hatip Lisesi

111

 

GENÇLER B KIZ FERDİ SIRALAMA

S.N.

ADI VE SOYADI

OKULU

1.

Ayşegül VURAL

Burdur Spor Lisesi

2.

Fatma KARTAL

Burdur Spor Lisesi

3.

Esra EVİRGEN

Tefenni Barutlusu Mes. ve Tek. And. Lisesi

4.

Emine KOCA

Tefenni Barutlusu Mes. ve Tek. And. Lisesi

 

GENÇLER B KIZ TAKIM SIRALAMA

S.N.

OKULUN ADI

PUANI

1.

Burdur Spor Lisesi

31

2.

Tefenni Barutlusu Mes. ve Tek. And. Lisesi

51

 

GENÇLER B ERKEK FERDİ SIRALAMA

S.N.

ADI VE SOYADI

OKULU

1.

Hüseyin ÖZEKİN

Bucak Anadolu İmam Hatip Lisesi

2.

Emre Mert ALACA

Burdur Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

3.

Abdullah IŞIK

Bucak Anadolu İmam Hatip Lisesi

4.

Anıl ÇAPAR

Burdur Lisesi

 

GENÇLER B ERKEK TAKIM SIRALAMA

S.N.

OKULUN ADI

PUANI

1.

Bucak Anadolu İmam Hatip Lisesi

60

2.

Bucak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi

169

 

YILDIZLAR KIZ FERDİ SIRALAMA

S.N.

ADI VE SOYADI

OKULU

1.

Kamile SAĞLAM

Taşkapı Ortaokulu

2.

Serap KİRİŞ

Taşkapı Ortaokulu

3.

Şueda ÇINAR

Bucak Kocaaliler Ortaokulu

4.

Rabia AKTAŞ

Taşkapı Ortaokulu

 

YILDIZLAR KIZ TAKIM SIRALAMA

S.N.

OKULUN ADI

PUANI

1.

Taşkapı Ortaokulu

12

2.

Bucak Kocaaliler Ortaokulu

40

3.

Bucak Ürkütlü Ortaokulu

45

4.

Şeker Ortaokulu

68

 

YILDIZLAR ERKEK FERDİ SIRALAMA

S.N.

ADI VE SOYADI

OKULU

1.

Akgün ÇELİK

Taşkapı Ortaokulu

2.

Uzeyir K. YILMAZ

Bucak Kocaaliler Ortaokulu

3.

Hakan AY

Bucak Kocaaliler Ortaokulu

4.

Mustafa CANBOLAN

Bucak Kocaaliler Ortaokulu

 

YILDIZLAR ERKEK TAKIM SIRALAMA

S.N.

OKULUN ADI

PUANI

1.

Bucak Kocaaliler Ortaokulu

16

2.

Şeker Ortaokulu

40

3.

Boğazköy Veysel Mutlu Ortaokulu

69

4.

Gölhisar Atatürk Ortaokulu

72